dANTIKVARIÁT

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

  1. Stav položky odpovídá jejímu stáří, pokud není v popisu výslovně uvedeno jinak.
  2. Cena je konečná, ale pokud se Vám některý z titulů bude zdát předražený, zavolejte nám a bude-li námitka oprávněná, pak Vám cenu samozřejmě snížíme. Při nákupu většího množství položek je možno domluvit množstevní slevu.
  3. Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém byly doručeny, nejpozději však do 7 dní ode dne doručení.
  4. Při platbě předem na účet zpoplatňujeme poštovné částkou 100,- Kč. V případě odběru 10 a více knih, které nejsou v akci (ve slevě), se přihlašte o poštovné zdarma.
  5. Při zaslání na dobírku účtujeme poštovné a balné ve výši 150,-  Kč. Po Praze knihy na dobírku nezasíláme. Vzhledem k tomu, že Česká pošta nepřijímá zásilky nad 20 kg, větší objednávky Vám odešleme ve dvou balících. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete ji do 14 dnů vrátit ve stejném stavu, zabalené a pojištěné.
  6. Zásilky na Slovensko zasíláme pouze po předchozí platbě na náš bankovní účet.
  7. Při osobním odběru bude objednávka rezervována v našem obchodu 7 dní, poté ji stornujeme a kniha bude vrácena zpět do nabídky.
  8. V případě, že ztratíte o objednávku zájem, je zapotřebí nás o této skutečnost informovat. V případě, že se tak nestane, bude u dalších objednávek opětovně vyžadována záloha předem. V případě selhání tato záloha propadne.
  9. Jestli-že Vám do tří dnů po uskutečnění objednávky nejpřijde potvrzení o jejím přijetí, prosíme, zavolejte nám.

Informace o zpracování osobních údajů nezbytné pro splnění smlouvy